Kada se ljudi naseljavaju u Beču, jedna od najčešćih potreba je pronaći prevodioca ili sudskog tumača. Administrativne obaveze koje uključuju prevode dokumenata na njemački jezik su vrlo česte. Međutim, važno je napomenuti da ovaj posao može obavljati samo pravi tumači koji su ovlašteni od strane vlasti Republike Austrije. U ovom članku, predstavit ćemo vam listu prevodilaca i sudskih tumača u Beču, zajedno sa njihovim kontakt podacima.

Kako pronaći prevodioca ili sudskog tumača u Beču?

Da biste pronašli prevodioca ili sudskog tumača u Beču, možete koristiti listu koju smo pripremili u ovom članku. Lista uključuje kontakte i adrese tumača u Beču, koje su organizirane po općinama. Da biste pronašli određenog prevodioca, samo unesite broj općine ili ime i prezime prevodioca u pretraživač i dobit ćete sve potrebne informacije.

Kako provjeriti da li je odabrani prevodilac ovlašteni tumač?

Kada je u pitanju prevođenje zvaničnih dokumenata, važno je da odaberete pravog tumača. Pravi tumači su ovlašteni od strane vlasti Republike Austrije, što znači da su sposobni prevesti dokumente na strani jezik sa službenim pečatom i potpisom, a da pritom zadrže vjerodostojnost izvornog teksta. Stoga je bitno provjeriti da li je prevodilac tumač prije nego što mu povjerite prevod važnih dokumenata.

Ovdje je lista ovlaštenih tumača u Beču:

Bezirk Ime i prezime Adresa Kontakt
1010 Karl Smolle Opernring 1/R 443-444 +43 1 5337371
office@smolle.at
1010 Halil Kapić Fleischmarkt 1 (REGUS) 6.Stock +43 699 10648108
halil_kapic@hotmail.com
1010 Donka Viden Wipplingerstrasse 22/Top 5 +43 1 533215616
viden.donka@dr-viden.com
1010 Aleksandra Miljevic-Petrikić Schmerlingplatz 11 +43 660 4753243
a.miljevic11@gmail.com
1020 Andrej Živanović Vereinsgasse 27/1 +43 1 9681190
office@zivanovic.at
1020 Ivana Havelka Darwingasse 21/22 +43 650 5709945
office@gerichtsdolmetscherin.at
1020 Jasmina Janković Am Tabor 18/2 +43 699 19424508
jasmina.jankovic@chello.at
1020 Sanja Dittes Engerthstrasse 249-253/13/5 +43 680 3213417
dittes@artemlingua.at
1030 Sussane Oroz Marxergasse 17/1/23 +43 1 4925011
s.oroz@speed.at
1030 Milka Stojanović Barichgasse 32/11 +43 1 9202307
milka.stojanovic@chello.at
1040 Emilija Saghafi-Donovski Seisgasse 14/2/14 +43 1 5058493
emilija.saghafi-donovski@inode.at
1040 Helmut Lagor Prinz-Eugen-Strasse 80 +43 1 5053145
hlg@inode.at
1050 Mira Bayr-Varga Margaretenstrasse 151 +43 1 5443609
uebersetzungen-varga@chello.at
1050 Margareta Mikula Siebenbrunnenplatz 3/13 +43 676 3409584
margaretha.mikula1@chello.at
1060 Alexandra Macejin Nelkengasse 6A/26 +43 1 5870728
alexandra.macejin@yahoo.com
1060 Milena Veličković Schmalzhofgasse 28/3 +43 699 17432599
prof.velickovic@gmail.com
1070 Klaudija Bilić-Selmanović Neubaugasse 29/2/2/26 +43 676 5580331
klaudija_bilic@hotmail.com
1070 Sladjana Fuentes-Contreras Burggasse 6-8/1/7 +43 1 5247062
sladjana.fuentes-contreras@chello.at
1070 Sead Benca Seidengasse 25/2b +43 1 5127191
sead.benca@gmx.at
1080 Susanna Zaradić Albertgasse 32/11 +43 680 1331102
susanna.zaradic@chello.at
1090 Ana Galić Müllnergasse 4 +43 1 3192260
office@anagalic.at
1090 Pero Križanac Alser Straße 52/1 +43 1 4063285
uebersetzungsbuero.krizanac@aon.at
1090 Katarina Križanac Alser Straße 52/1 +43 650 5709945
katarina.krizanac@gmail.com
1100 Felix Tomschizek Rotenhofgasse 17/3 +43 1 6035141
multilingua@netway.at
1110 Slavko Ninić Medwedweg 11/1.14 +43 1 5223132
slavko@tschuschenkapelle.at
1130 Anna Maria Jahns-Milodanović Bergenstammgasse 9b/4 +43 1 8766194
Jahns-Milodanovic@A1.net
1130 Snežana Aufmesser Hermesstrasse 79 +43 1 8043785
1160 Anabela Kukla Hubergasse 9/4 +43 699 17195065
kukla.anabela@gmail.com
1160 Goran Šarac Koppstraße 103/3007 +43 664 3023413
goran.sarac@gmx.at
1190 Ivana Miljković Sieveringerstrasse 259 +43 664 2109085
ivanami@a1.net
1190 Peter Huisza Döblinger Hauptstrasse 82/7 +43 1 3683564
peter.huisza@aon.at
1190 Sonja Varga Neustift am Walde 20 +43 15443609
dolmetscherin.sonjavarga@gmail.com
1200 Sandra Harbas Forsthausgasse 16-20/19/14 +43 660 3121465
sandra@sandraharbas.com
1200 Ana Suljkanović Leithastraße 22 +43 699 11219633
ana_paleksic@hotmail.com
1210 Andrea Kinda-Berlakovich Überfuhrstrasse 35/4/12 +43 1 2718980
andrea.kinda@univie.ac.at
1210 Vladimir Čamba Scheffelstrasse 11/3/20 +43 1 2726937
camba@chello.at
1230 Tatjana Penava Anton Baumgartner Straße 44/C8/1703 +43 1 6677658
tatjana.penava@aon.at
1230 Jovanka Perić Breitenfurterstraße 308/3/8 +43 664 2889914
jovanka_peric@yahoo.de

Čitaj Više


What's Your Reaction?

LOVE
0
LOVE
OMG
0
OMG
HAHA
0
HAHA
COOL
0
COOL